KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11609522
nr 1160 9522
Hiroko Kimura
(f. 1930), Sverige
Akvarell, Signerad och daterad 1985. 54x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 5 februari 2018
kl 20:06:35
200 kr
1.000 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Hiroko Kimura
Läs mer om Hiroko Kimura